Hakkımızda

Hakkımızda

Afyon Usta Elektrikçi & Afyon Elektrikçim & Yıldırım Enerji

Afyonkarahisar ilinde 2010 yılında, elektrik arıza , taahhüt ve projelendirme firması olarak Selahatdin Yıldırım tarafından kurulan AFYON ELEKTRİKÇİM bina elektriği, mesken ve daire elektriği , çevre aydınlatmaları, sosyal yaşam alanları elektrik tesisatı, fabrika elektrik bakımı ve led tabela otomasyonları konularında faaliyet göstererek meslek hayatına başlamıştır.

Yıllardan beri teknolojinin her geçen gün arttığı günümüzde güç ve müşteri portföyünü hızla genişletmiştir. Afyon Elektrikçim ( Yıldırım Enerji ) Dış cephe aydınlatması, led panel giydirme, ışıklı tabelalar, ve göze hitap eden muhteşem hareketli tabelalar, müzik sistemleri, ses sistemleri, anons sistemleri, bina kontrol sistemleri, akıllı ev sistemleri gibi sayısız projeler ile elektrik sektöründe duyulan her konuda faaliyet gösterebilmektedir.

Afyon’da Elektrik Ustası denilince ilk akla gelen isimlerden olan Yıldırım Enerji müşterilerine sunduğu www.afyonelektrikcim.com web sitesi ile de Elektrik ile ilgili tüm aksesuarlara bir tuşla ulaşıp sipariş verme imkanını siz değerli müşterilerine sunuyor.
Afyon Elektrikçim 7/24 sizlere en uygun servis ücreti ile hizmet vermeye devam etmektedir. Bizi hangi tür arıza olursa olsun arayabilir , hasarınız ne olursa olsun en kısa zamanda çözüm bulabilirsiniz.

Sizlerde bizimle çalışarak mutlu müşterilerimiz arasına dahil olabilirsiniz.